Тимот на ЦИВИЛ преку инфо-штандови во Кратово, Пробиштип и Крива Паланка разговараше со граѓанките и граѓаните за нивните ставови, мислења и пораки насочени ...
сите 7 | | | веќе видена

Почитувани, Вечерва сме во посета на Пробиштип, претходно попладнево исто така бев и во посета на Кратово, каде што се сретнав и со голем број на наши граѓани, ...
сите 7 | | | веќе видена

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ денеска организираше голема еко акција низ цела Македонија. Во рамки на глобалното граѓанско движење Светски ден на ...
сите 3 | | | веќе видена