Пишува: Зоран Ѓоршоски Белег на 5.коло е тоа што и скопските и тетовските „црвено – црни“ победија на своите мечеви со ист резултат, со 3:0. Вардар беше ...
сите 2 | | | веќе видена

Минатата недела заврши фамата на Чаир кој ќе биде наследникот на Умит Каран. Откако во последен момент отпадна Махмуд Алпаслан, на клупата и дефинитивно седна ...
| | веќе видена